PODZIĘKOWANIA
W imieniu organizatorów IX Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego "Literacki SMS. Poezja i proza na 160 znaków" składamy serdeczne podziękowania wszystkim nauczycielom, którzy zachęcili swoich uczniów do udziału w tym przedsięwzięciu. Państwa zachęty, wsparcie, mądre rady pomagają młodym ludziom uwierzyć w swoje możliwości i uzdolnienia. Odkrywacie talenty, wzmacniacie poczucie własnej wartości, rozbudzacie wrażliwość i refleksyjność dzieci i młodzieży. To ważniejsze niż jakiekolwiek nagrody.
W 2019 roku nasz konkurs realizowali w swoich szkołach:
Agata
Król-Drzał – Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zgłobniu
Agnieszka
Górska – III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Katowicach
Agnieszka
Górska – III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Katowicach
Agnieszka
Jasik – III Liceum Ogólnokształcące im. płk. Dionizego Czachowskiego w Radomiu
Agnieszka
Jasińska – Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie Wielkopolskiej
Agnieszka
Kaźmierczak – Szkoła Podstawowa nr 55 w Szczecinie
Agnieszka
Kostrzewa – Gimnazjum im. Jana Pawła II w Czerwieńsku
Agnieszka
Kotucha – Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie nr 3 w Sosnowcu
Agnieszka
Masna – Szkoła Podstawowa nr 2 Przymierza Rodzin im. ks. Jana Twardowskiego
Agnieszka
Polińska – Zespół Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu
Agnieszka
Prokopowicz – Zespół Szkół w Gręzówce
Agnieszka
Straż – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Mielcu
Agnieszka
Tułowiecka – Zespół Szkół Nr2 im. ks. J. Tischnera w Żorach
Agnieszka
Znajda – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Czarnej Białostockiej
Aleksandra
Hepner-Zając – Szkoła Podstawowa nr 2 w Lublińcu
Aleksandra
Iliaszuk – Branżowa Szkoła I stopnia Specjalna nr 54 w Warszawie
Aleksandra
Kurpińska-Butkiewicz – I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w
Bielsku-Białej
Aleksandra
Modlińska – Techniczne Zakłady Naukowe
im. gen. Władysława Sikorskiego w Częstochowie
Aleksandra
Ślaska – Szkoła Podstawowa nr 150 im.
Walerego Wróblewskiego w Warszawie
Alicja
Grabska – Szkoła Mistrzostwa Sportowego
BBTS Podbeskidzie w Bielsku-Białej
Alicja
Podstolec – Salezjański Zespół Szkół
Publicznych im. Dominika Savio w Zabrzu
Aneta
Święs – Szkoła Podstawowa nr 1 w Grybowie
Anetta
Gawryluk – Szkoła Podstawowa nr 39 im. Szarych Szeregów w Lublinie
Ania
Lemke-Sławińska – Szkoła Podstawowa EKOLA we Wrocławiu
Anita
Bułacińska – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6 w Piotrkowie Trybunalskim
Anna
Andres – Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Nisku
Anna
Gancarczyk – Zespół Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej
Anna
Lica – Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Łebieniu
Anna
Mikołajewicz – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra H.
Sucharskiego w Bolesławcu
Anna
Niewiadomska – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Kraśniku
Anna
Pęza – Szkoła Podstawowa nr 12 im. Zygmunta Glogera w Białymstoku
Anna
Piątek-Góra – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Żywcu
Anna
Sołtysik – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Lotników Polskich w Mierzęcicach
Anna
Winiarska – Zespół Szkół Niepublicznych w Gąsawie
Barbara
Gondek-Matusik – Publiczna Szkoła
Podstawowa im. W. Reymonta w Grobli
Barbara
Włoch – Kasprowicz – Zespół Szkół nr 1
im. Bartłomieja z Bydgoszczy
Beata
Hrabia-Aleksandrowicz – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Myślenicach
Beata
Jędrychowska – Liceum Ogólnokształcące
im. T. Kościuszki w Miechowie
Beata
Mazar – II Liceum Ogólnokształcące z
Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Katowicach
Beata
Pietruk – ZPO nr 3 Szkoła Podstawowa nr
3 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi im. Jana Pawła II w Międzyrzecu
Podlaskim
Beata
Zaród – Powiatowy Zespół Szkół w
Chmielniku
Beata
Ziętowska – Szkoła Podstawowa nr 11 im. Królowej
Jadwigi w Pile
Bernadeta
Łabaj – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orła
Białego z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi w Jaworznie
Bernardyna
Banaś - Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu
Bogdan
Kozak – II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie
Bogdan
Kozak – II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie
Bożena
Balcerak – IV Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Bytomiu
Bożena
Fulas – CKZiU Technikum nr 6 Grafiki,
Logistyki i Środowiska w Sosnowcu
Bożena
Kupisz-Wojtkowska – Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Bożena
Rekowska – Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Juliana
Rydzkowskiego w Chojnicach
Bożena
Skrzeszowska-Zagórska – I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w
Praszce
Bożena
Szczerkowska – Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Pajęcznie
Cezary
Tulin – Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53 w Gdańsku-Wrzeszczu
Dagmara
Jezierska – Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Bieruniu
Danuta
Górna – Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Żywcu
Danuta
Groniak – Szkoła Podstawowa nr 6 im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu
Danuta
Podhalańska – Szkoła Podstawowa nr 5 im. ks. Michała Potaczały w Chrzanowie
Danuta
Rzeczkowska – V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Gdańsku
Daria
Jekiel – Zespół Szkół im. gen. W. Andersa w Częstochowie
Dominika
Kamińska – I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Żywcu
Dominika
Kołodziej – Technikum nr 7 w Zespole Szkół Technicznych i Handlowych w Bielsku
- Białej
Dorota
Janicka – Zespół Szkół Mechanicznych im. KEN w Poznaniu
Dorota
Kwiecińska – CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Dorota
Liszkowska – II Liceum Ogólnokształcące im. Czesława Miłosza w Jaworznie
Dorota
Madej – Technikum Łączności nr 14 im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku,
Kraków
Dorota
Osiak – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Gabriela Narutowicza w Siedlcach
Dorota
Prokop – II Liceum Ogólnokształcące im. Polonii i Polaków na Świecie w
Augustowie
Dorota
Wawrzkowicz – Szkoła Podstawowa nr 60 im. Powstania Listopadowego w Warszawie
Dorota
Wilczyńska – VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej w Lublinie
Edyta
Jarzębowska – Liceum Ogólnokształcące nr VIII we Wrocławiu
Eliza
Cieślak – XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki w Lublinie
Elżbieta
Bogaczyk – Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Orkana w Nowym Targu
Elżbieta
Lewkowicz – Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Wołominie
Elżbieta
Stormowska – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Heweliusza w Żukowie
Elżbieta
Suchocka – Liceum Plastyczne im. Artura Grottgera w Supraślu
Elżbieta
Żarnowska – Centrum Nauki i Biznesu ”Żak” Sp. z o.o. w Oświęcimiu
Emilia
Słoń – Sekcja Polska w Strasburgu
Ewa
Chawar – Szkoła Podstawowa nr 28 we Wrocławiu
Ewa
Drobek – Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im. Narcyzy Żmichowskiej w Warszawie
Ewa
Kistela – Szkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w Słupcy z oddziałami
gimnazjalnymi
Ewa
Krzemińska – Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa w Lęborku Pomorskim
Ewa
Madruj – XVI Gimnazjum przy XIII LO w Szczecinie
Ewa
Ozdowska-Bartczak – Szkoła Podstawowa nr 18 w Kaliszu
Ewa
Pietrusiak – Szkoła Podstawowa nr 70 z Oddziałami Sportowymi w Gdańsku
Ewa
Soduła – II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama
Mickiewicza w Gdyni
Ewa
Szpak – I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Jaworznie
Ewa
Wojcieszyńska – V Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Ściegiennego w
Kielcach
Gabriela
Berbesz-Kupiec – Zespół Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych w Lublińcu
Grażyna
Głąb – Zespół Szkolno-Przedszkolny numer 5 w Brzeszczach
Grzegorz
Witecki – I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lubinie
Halina
Nowak – Szkoła Podstawowa im. Marii
Konopnickiej w Łobodnie
Hanna
German – Zespół Szkół im. Mariana Rejewskiego w Ostromecku
Inga
Matysiak – Gimnazjum Katolickie im. św. Brata Alberta Chmielewskiego w Puławach
Ireneusz
Lewicki – Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Gen. Franciszka Kleeberga w Dęblinie
Iwona
Dmitrowska – I Liceum Ogólnokształcące w Nowej Sarzynie
Iwona
Dmitrowska – Zespół Szkół w Nowej Sarzynie
Iwona
Gubańska – III Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Lesznie
Iwona
Kociołek – I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie
Iwona
Pabis – Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Płazie
Izabela
Jabłonka – Szkoła Podstawowa nr 6 w Starachowicach
Izabella
Marzęda – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ostrowie Lubelskim
Jagoda
Kotas – IX Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w Częstochowie
Janina
Nowicka – Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebiatowie
Joanna
Baca – X Liceum Ogólnokształcące im. I. J. Paderewskiego w Katowicach
Joanna
Bieńko – Szkoła Podstawowa nr 3 im. J. Kusocińskiego w Legionowie
Joanna
Bonarek – II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Prof. Józefa Tischnera w Wodzisławiu
Śląskim
Joanna
Golawska-Szewczyk – Technikum nr 6 w Bytomiu
Joanna
Heftowicz – Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Grabowie
Joanna
Martula – I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Smolenia w Bytomiu
Joanna
Michałowska – V Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herbarta w Słupsku
Joanna
Połujańska – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w ZSO nr
4 w Białej Podlaskiej
Joanna
Sadowska – III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej w Gdyni
Joanna
Sikorska – Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Żołędowie
Joanna
Smal – Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii
Skłodowskiej-Curie w Jaworznie
Jolanta
Kalisz – Zespół Szkół w Paczkowie
Jolanta
Wróbel – Zespół Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych w Lublińcu
Jolanta
Wróblewska – Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Danuty Siedzikówny „Inki" we
Wrocławiu
Justyna
Dudkiewicz – XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy
Żmichowskiej w Warszawa
Justyna
Malicka – III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie
Karol
Przybyła – II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Kaliszu
Karolina
Piotrowska – Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi im. S.
Wyspiańskiego w Waganowicach w Słomnikach
Katarzyna
Białek – I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Będzinie
Katarzyna
Chabowska – Szkoła Podstawowa nr 24 we Wrocławiu
Katarzyna
Garyga – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II we Wrocławiu
Katarzyna
Kozielska – V Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego w
Warszawie
Katarzyna
Maleszak – Szkoła Podstawowa nr 2 Przymierza Rodzin im. ks. Jana Twardowskiego
w Warszawie
Katarzyna
Marciniak – Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Piechcinie
Katarzyna
Olczak – Szkoła Podstawowa im. ks. Józefa Baranowicza w Szczercowie
Kinga
Pawelec – Polsko-Francuska Niepubliczna Szkoła Podstawowa "La
Fontaine" w Warszawie
Kinga
Zając – Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie
Kowalewska
Iwona – Zespół Szkół w Rzepinie
Krystian
Tomala – Szkoła Podstawowa nr 48 w Gdańsku
Krystyna
Staniszewska – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku,
Rabka-Zdrój
Lidia
Lachowicz – Szkoła Podstawowa nr 189 im. Marszałka Piłsudskiego z Oddziałami
Integracyjnymi w Warszawie
Lidia
Pachuta – Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Lucyna
Murawska – I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Elblągu
Magdalena
Jakubowska – Szkoła Podstawowa im. św. Franciszka z Asyżu w Jelnej
Magdalena
Kasztalska – Technikum nr 1 w Bielskiej Szkole Przemysłowej w Bielsku-Białej
Magdalena
Padlewska – Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Bieruniu
Magdalena
Seidler – Zespół Szkół w Jabłonowie Pomorskim
Malwina
Nowak – Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowogardzie
Małgorzata
Antosiak – Liceum Plastyczne im. B. Morando w Zamościu
Małgorzata
Borzeszkowska – Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej
Małgorzata
Czyż – Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie
Małgorzata
Glińska – Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego z oddziałami
gimnazjalnymi w Korycinie Podlaskim
Małgorzata
Klinkosh – Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach
Małgorzata
Łopuszyńska-Ratyna – XXIX Liceum Ogólnokształcące im. cc mjra Hieronima
Dekutowskiego ps. "Zapora" w Lublinie
Małgorzata
Olewińska-Kiszczak – Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie
Małgorzata
Pieńkowska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Ełku
Małgorzata
Skawińska – Liceum Ogólnokształcące nr I im. M. Skłodowskiej-Curie w Suchej
Beskidzkiej
Małgorzata
Stachurska – Zespół Szkół Nr 1 w Miechowie
Małgorzata
Świerczyńska – IX Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Częstochowa
Marek
Jóźwiak – Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jacka w Katowicach oraz Szkoła Podstawowa 32 im. Bohaterów Monte Cassino w Katowicach
Maria
Doroszew – Liceum Plastyczne im. A. Grottgera w Supraślu
Maria
Kowalczyk-Żurawska – Zespół Szkół Budowlano – Energetycznych w Ostrowie
Wielkopolskim
Maria
Kowalczyk-Żurawska – Zespół Szkół Budowlano-Energetycznych w Ostrowie Wielkopolskim
Maria
Mąka – Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Płazie
Maria
Miniszewska – I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie
Maria
Przewoźnik - Szkoła Podstawowa nr 1 w Bolesławcu Śląskim
Maria
Sewestianiuk – I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Białej Podlaskiej
Mariusz
Sieczka - Szkoła Podstawowa nr 13 im. K. Makuszyńskiego w Częstochowie
Marta
Bromboszcz-Rola – III Liceum Ogólnokształcące im. Orła Białego w Jaworznie
Marta
Grabowska – Zespól Szkolno-Przedszkolny w Marzęcinie
Marta
Witkowska – Szkoła Podstawowa nr 56 im. H. Sławika w Katowicach
Martyna
Ciecieręga – I Zespół Ogólnokształcących Szkół Społecznych im. S. Konarskiego
Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Katowicach
Marzanna
Pietruszka-Łój – Szkoła Podstawowa nr 28 w Gliwicach
Marzena
Adamczewska – III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej we Włocławku
Marzena
Ledwoń – Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych im. Mikołaja Kopernika w Żorach
Marzena
Tyl – Szkoła Podstawowa nr 6 im. Józefa Mackiewicza we Wrocławiu
Mirosław
Motyka – Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku
Mirosława
Rościszewska – Szkoła Podstawowa nr 6 im. Lotników Polskich w Pile
Monika
Brylowska-Dumańska – Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego VIZJA w Gdańsku
Monika
Filuś – Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Podgórzynie
Monika
Górna – I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Częstochowie
Monika
Kamińska – V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda
Traugutta w Radomiu
Monika
Krajewska – Hołda - Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jacka w Katowicach
Monika
Przyłębska – Polsko-Niemiecka Szkoła Podstawowa Fundacji Ewangelickie Centrum
Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra we Wrocławiu
Olga
Stelmach – XXI Liceum Ogólnokształcące im. S.I. Witkiewicza-Witkacego w Krakowie
Paulina
Jankowska – Zespół Szkół w Postoliskach
Paulina
Racułt – Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Franciszka
Stefczyka w Czernichowie
Rafał
Łakomy – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Malborku
Rafał
Łopatka – Szkoła Podstawowa im. Lanckorońskich w Zakliczynie
Rafał
Wrotkowski – II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja w Lubartowie
Regina
Kaźmierczak – Technikum poligraficzne im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w
Warszawie
Renata
Dombrowska – VIII Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Gdańsku
Renata
Kowalska – Zespół Szkół nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim
Renata
Lepsza – Zespół Szkół w Mogilnie
Renata
Mądro – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Dębicy
Renata
Szczepaniak – Knul - Zespół Szkół w Kwiatkowicach
s.
Justyna Kościelska – Prywatne Liceum Sióstr Niepokalanek im. bł. Marceliny
Darowskiej w Wałbrzychu
s.
Krystyna Dębowska – Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Sióstr
Prezentek w Rzeszowie
s.Małgorzata
Bilińska – Zespół Szkół nr 2w Nałęczowie
Sylwia
Koj – II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach
Teresa
Szabelska – Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II w Lublinie
Tomasz
Czowalla – Szkoła Podstawowa nr 12 im. Stanisława Staszica w Dąbrowie Górniczej
Tomasz
Pyzik – I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. E. Dembowskiego w Gliwicach oraz Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Noblistów
Polskich w Gliwicach
Urszula
Nieupokojew – Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 1 im.
Zofii Nałkowskiej w Kobyłce
Urszula
Skitek – Szkoła Podstawowa nr 7 w Szczecinie
Urszula
Zaleska – I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie
Zofia
Głowacka – Szkoła Podstawowa im. Henryka
Sienkiewicza w Jaczowie z oddziałami gimnazjalnymi
Zuzanna Sewastianowicz – Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III
Sobieskiego w Warszawie
Cieszy nas ogromna liczba nauczycieli, którzy współpracują z nami od
wielu lat. Doceniamy Państwa zaangażowanie i prosimy o dalszą
współpracę. Życzymy niesłabnącej pasji, satysfakcji, a także zdolnych i
chętnych do pracy wychowanków.
Organizatorzy